Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l
Nabídka končí za:
- dní
- hodin
- minut
- vteřin
| Dostupnost | Skladem ![]() |
|---|---|
| Hodnocení | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Kategorie | VÍNO Víno podle oblastí Francouzské víno |
| Výrobce | Pascal Jolivet |
| Prodává | DramRoom |
| Doporučujeme | Francouzské víno Pascal Jolivet |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR 


Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Stovky produktů z kategorie francouzské víno
Bezpečná platba 
Ověřený prodejce s pozitivním hodnocením od zákazníků.
DramRoom je oblíbený prodejce produktů z kategorie francouzské víno.
Mají stovky produktů z kategorie francouzské víno.
Zboží skladem a nebo rychlým termínem naskladnění.
Doprava zdarma
Na vybrané produkty máte dopravu zdarma
Vrácení do 14 dní
Většinu produktů můžete vrátit bez udaní důvodu
Zákaznická podpora
Napište nám na [email protected] a poradíme vám s výběrem
Možnost platby kartou
Produkty můžete zaplatit kartou nebo na dobírku
Informace o produktu Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l
Následující e-shopy prodávají Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Francouzské víno
Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l |
439 Kč |
Popis produktu
Velmi příjemný Sauvignon z vinařství Pascal Jolivet, ležící ve věhlasném údolí řeky Loiry. Má nádhernou vůni citrusů, zeleného jablíčka a kiwi, s velmi příjemnou mineralitou v závěru. Ve vínech domény Pascal Jolivet naleznete charakter, eleganci a rovnováhu. Výborné víno pro posezení s přáteli. V kuchyni si bude velmi dobře rozumět s mořskými plody, chřestem, pečenou rybou a kozími sýry. Pascal Jolivet je jedním z nejmladších a zároveň nejdynamičtějších produkčních domů v oblasti Sancerre. Dnes ho najdete přímo v Sancerre, ale bylo založeno v roce 1987 v Pouilly-sur-Loire a velmi rychle se etablovalo jako reference Pouilly-Fumé a Sancerre ve špičkových francouzských restauracích a v nejvybranějších světových restauracích. Samotná doména čítá přes 34 hektarů vinic, ke kterým vinařství nakupuje hrozny od svých spřátelených vinařů. Cílem je produkovat vína, která plně reflektují podstatu různých terroirů apelací Sancerre a Pouilly-Fumé. Pascal se řídí filosofií co nejvíce nechat přírodu se vyjádřit a nesnažit se její dílo nějak přikrášlovat a překrucovat. Všechny parcely jsou vinifikovány zvlášť v nerezových termoregulovaných tancích, což dovoluje dlouhé harmonické prokvášení rmutu. Nepřidávají komerční vyšlechtěné kvasinky ale naopak nechává kvasný proces na přírodních kvasinkách, které pochází přirozeně z příslušné vinice. Vína si tudíž uchovávají svůj jedinečný charakter a jsou nenapodobitelná a originální. Řízení teploty je jediný technologický vstup do kvasného procesu. Po kvašení jsou vína ponechána 4, až 6 měsíců na svých jemných kvasných kalech čímž získávají na komplexitě a originální minerální látky z každého terroiru se ve víně lépe a trvanlivě integrují. Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany.
Produkt Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l z kategorie francouzské víno si můžete zakoupit v internetovém obchodě DramRoom za cenu 439 Kč.
Informace o Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
|
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
439 Kč |
Často kladené otázky k Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l
Jaká je cena Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l?
Produkt Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l můžete koupit již od 439Kč v eshopu DramRoom.
Kde můžete koupit Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l?
Tento produkt Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l si můžete zakoupit například i v DramRoom e-shope.
Je Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l skladem?
Ano momentálně je produkt Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l skladem. Dostupný ho má i DramRoom.
Hledáte další výrobky od značky pascal jolivet?
Od značky pascal jolivet máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od pascal jolivet.
Sauvignon blanc Attitude Pascal Jolivet 0.75l
- Pascal Jolivet
-

